System komputerowy wspomagający zarządzanie BHP

Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderator: admin

ODPOWIEDZ
wyrafinowany
250...374 postów
250...374 postów
Posty: 339
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 16:49

System komputerowy wspomagający zarządzanie BHP

Post autor: wyrafinowany » 27 listopada 2019, 09:23

Chciałbym przedstawić innowacyjne rozwiązanie na rynku: system komputerowy wspomagający zarządzanie bezpieczeństwem pracy w dużych innowacyjnych przedsiębiorstwach - HSQnet.

HSQnet zapewnia dostęp do gromadzonych danych z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu za pomocą komputera, tabletu i smartfona.

System stanowi bazę danych wypadków przy pracy/zdarzeń potencjalnie wypadkowych, audytów/kontroli przeprowadzanych w firmie, działań naprawczych/zapobiegawczych podejmowanych w związku z wypadkami/audytami i innymi nieprawidłowościami, bazę kart charakterystyki substancji chemicznych wykorzystywanych w firmie. Wspomaga zarządzanie procesami związanymi w tymi aspektami, umożliwia przydzielanie konkretnych zadań do wykonania konkretnym osobom oraz kontrolę nad przebiegiem wykonania tych zadań.

Sprawdza się głównie w dużych firmach aktywnie pracujących nad podwyższaniem poziomu bezpieczeństwa pracy, w szczególności posiadających kilka oddziałów rozmieszczonych w różnych lokacjach oraz zespoły rozproszone, ponieważ w jednym miejscu gromadzi oraz zarządza danymi ze wszystkich oddziałów. System wspomaga wdrożone w firmie systemy zarządzania bhp PN-N 18001, OHSAS 18001, ISO 45001.

HSQnet wyposażony jest w system przypomnień i powiadomień wysyłający automatyczne wiadomości e-mail z informacjami np. o zbliżających się terminach analizy zdarzeń, zaplanowanych audytów, działaniach naprawczych i prewencyjnych lub w sytuacjach przekroczenia wyznaczonych terminów.

System będzie w przyszłości rozbudowywany o kolejne moduły zapewniające dodatkowe funkcjonalności wspomagające zarządzanie BHP/ochroną środowiska/jakością.
W obecnej chwili pracujemy nad modułem oceny ryzyka zawodowego.

Dodatkowe informacje dot. systemu można znaleźć na naszej stronie internetowej
hsqnet.pl

Zapraszam do jej odwiedzenia oraz przetestowania wersji demonstracyjnej za darmo.
HSQnet
Innowacyjny system komputerowy wspomagający zarządzanie bezpieczeństwem pracy w dużych przedsiębiorstwach (wypadki, kontrole, działania naprawcze, ORZ, badania profilaktyczne/szkoleniaBHP/uprawnienia)

ODPOWIEDZ