Filmy szkoleniowe BHP

Informacje o książkach, czasopismach, poradnikach, ciekawych miejscach w internecie. Prosimy nie dodawać tutaj ogłoszeń (dla nich przeznaczony jest dział Ogłoszenia).

Moderatorzy: Renti, ewania, Andrzej J.S

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Finezz
20...24 posty
20...24 posty

Filmy szkoleniowe BHP

Post autor: Finezz » 21 lipca 2010, 18:22

Witam szanowne Koleżanki i Kolegów,
w związku z checią uczynienia szkoleń bardziej ciekawymi i przystepnymi interesuje mnie zakup w przyszłości paru filmików z dziedziny bhp. Z tego co się zorientowałem to sa one stosunkowo drogie ok 150 zł/szt. W związku z tym mam prośbę czy moglibyscie mi polecić jakies wydawnictwa, które sa w miare przystepne cenowo,a jakość i treśc podanych informacji jest w miarę zadawalająca, z jakich wydawnictw sami korzystacie, może istnieją darmowe filmiki/kreskówki nie wymagające zakupu licencji (serie Napo już znam)??
Nie bój się zmian, raczej stagnacji.

Awatar użytkownika
skro
3125...6249 postów
3125...6249 postów
Kontakt:

Re: Filmy szkoleniowe BHP

Post autor: skro » 21 lipca 2010, 18:40

Finezz pisze:Witam szanowne Koleżanki i Kolegów,
w związku z checią uczynienia szkoleń bardziej ciekawymi i przystepnymi interesuje mnie zakup w przyszłości paru filmików z dziedziny bhp. Z tego co się zorientowałem to sa one stosunkowo drogie ok 150 zł/szt. W związku z tym mam prośbę czy moglibyscie mi polecić jakies wydawnictwa, które sa w miare przystepne cenowo,a jakość i treśc podanych informacji jest w miarę zadawalająca, z jakich wydawnictw sami korzystacie, może istnieją darmowe filmiki/kreskówki nie wymagające zakupu licencji (serie Napo już znam)??
Dodaj jeszcze VAT. Razem po 181,5 zł za 1 sztukę. tak biorą prawie wsyzstkie firmy sprzedają filmy.
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los.

Artur
9375...12499 postów
9375...12499 postów
Kontakt:

Post autor: Artur » 21 lipca 2010, 21:09

Pamiętaj, że czasami milczenie jest najlepszą odpowiedzią ale jak długo można milczeć !

ODPOWIEDZ